g
Kontak z nami
Brusno 2, 78-320 Połczyn Zdrój
info@zurawiec.pl
( +48 ) 600 496 155
Szukaj nas na:
Nowe Koprzywno 14, 78-460 Barwice
Blog
  /  Aktualności   /  W harmonii z naturą

W harmonii z naturą

Gościom indywidualnym lub rodzinom proponujemy przede wszystkim ciszę, spokój i bezpieczeństwo, świeże powietrze, zdrową żywność… a ponadto:

Żurawiec to Dom Pracy Twórczej dla tych, którzy potrzebują wyciszenia od codziennego zabiegania i trosk związanych z obowiązkami. Dla tych, którzy szukają klimatu umożliwiającego regenerację sił niezbędnych do pracy w skupieniu aby napisać kolejny artykuł, rozdział pracy naukowej czy zanotować refleksje.

Zapraszamy zabieganego Rodzica do przyjazdu ze swoim dzieckiem, z którym chce wzmocnić więzi rodzinne. Jest okazja do długich spacerów i spokojnych rozmów.

Dla osób dla których zdrowie i wygląd mają szczególne znaczenie, przygotujemy spotkania z dietetykami i trenerami, którzy pomogą w realizacji programu indywidualnej analizy diety.

* * *

Żurawiec otaczają tysiące hektarów pól, lasów i jezior – teren w którym możemy zaaranżować zadania wyczerpujące oczekiwania każdego. Jeden członek rodziny może jeździć konno, pilotować model lub łowić ryby. Drugi może w tym czasie iść na grzybobranie, fotografować lub korzystać z groty solnej czy innych zabiegów – położenie pensjonatu w bliskiej odległości od uzdrowiska Połczyn-Zdrój daje możliwość skorzystania z zabiegów leczniczo sanatoryjnych – chętnie pomożemy w zorganizowaniu i ustaleniu kalendarza wyjazdów na wymagane zabiegi lecznicze i rekreacyjne.

Przygotowaliśmy dla każdego zestaw propozycji spędzenia czasu w Żurawcu – prosimy zapoznać się z ofertą Wypoczynek aktywny.